Jesteś tutaj: Start Dla ciekawych Serwis informacji Serwis informacji Ogłoszono nominacje do Telekamer
materiały prasowe materiały prasowe
data 21 grudzień 2018 dział Serwis informacji

Ogłoszono nominacje do Telekamer Wyróżniony

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Redakcja tygodnika „Tele Tydzień” ogłosiła po raz 22. nominacje do nagród Telekamery! W tym roku dodano kategorię, która doceniać będzie seriale przeznaczone na rynek internetowy

W nowej kategorii nominacje zdobyły m.in. pierwsza polska produkcja Netflixa „1983”, polska realizacja HBO GO „Ślepnąc od świateł”, produkcja Showmax „Rojst” czy trzeci sezon serialu Amazon „Człowiek z wysokiego zamku”. 

Swoje głosy oddawać można do 7 lutego 2019 roku za pomocą SMS-ów oraz nowej strony internetowej www.telekamery.pl.  Przyznane zostaną także tytuły Człowiek Roku i Produkcja Roku.

Wręczenie Telekamer Tele Tygodnia odbędzie się 25 lutego 2019 roku.

W tym roku redakcja Tele Tygodnia powołała specjalną Kapitułęktórej przypadnie w udziale zaszczytna rola przyznania wyróżnień w dwóch ważnych kategoriach: Człowiek Roku oraz Produkcja Roku.

Z ustaleń portalu Wirtualne Media wynika, że po raz kolejny żadna ze stacji telewizyjnych nie zdecydowała się na transmisję rozdania gali nagród. Choć przez laty impreza była sporym wydarzeniem w świecie mediów i show biznesu, od 2 lat widzowie mogą oglądać jedynie materiały wideo oraz zdjęcia zamieszczane w mediach społecznościowych. Według Wirtualnych Mediów w 2019 roku - po raz trzeci - transmisji z gali nie zobaczymy w telewizji. 

Pełna lista nominacji na stronie: https://telekamery.pl/

źródło: gazeta.pl

 

 

Czytany 214 razy

Krajowa Izba Producentów Audiowizualnych Stowarzyszenie Filmowców Polskich Polska Izba Książki Legalna Kultura Stowarzyszenie Autorów i Wydawców Copyright Polska

Jesteś tutaj: Start Dla ciekawych Serwis informacji Serwis informacji Ogłoszono nominacje do Telekamer