Jesteś tutaj: Start Dla ciekawych Serwis informacji Konkursy Ogólnopolski konkurs na najlepszą pracę magisterską z wiedzy o mediach "Mediastery"
data 12 czerwiec 2014 dział Konkursy

Ogólnopolski konkurs na najlepszą pracę magisterską z wiedzy o mediach "Mediastery"

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Medi@stery to ogólnopolski konkurs na najlepszą pracę magisterską z wiedzy o mediach złożoną na kierunkach studiów dziennikarskich. Podejmowana przez autorów problematyka może dotyczyć wszystkich wchodzących w skład medioznawstwa subdyscyplin. Nabór wniosków trwa do 30 września 2014 r.

Jak piszą organizatorzy "Ogólnopolski Konkurs Medi@stery został zainicjowany w celu promowania najwybitniejszych prac absolwentów magisterskich studiów dziennikarskich. Zgodnie z  ideą zawartą w nazwie, Medi@stery mają zbierać wyróżniające się rozprawy poświęcone problematyce medioznawczej, by torować drogę indywidualnym, twórczym i merytorycznie wartościowym dokonaniom".

Celem Konkursu jest:

- wyłonienie najlepszej pracy magisterskiej z zakresu wiedzy o mediach,
- popularyzacja wiedzy o mediach,
- poszerzanie wiedzy studentów z obszaru wiedzy o mediach,
- łączenie interdyscyplinarnej wiedzy z praktyką,
- wyróżnienie najlepszych studentów.

Organizatorem Konkursu jest kierunek Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna Uniwersytetu Gdańskiego.

Szczegóły na stronie: www.mediastery.ug.edu.pl

Źródło: materiały informacyjne Mediastery

Czytany 9985 razy

Krajowa Izba Producentów Audiowizualnych Stowarzyszenie Filmowców Polskich Polska Izba Książki Legalna Kultura Stowarzyszenie Autorów i Wydawców Copyright Polska

Jesteś tutaj: Start Dla ciekawych Serwis informacji Konkursy Ogólnopolski konkurs na najlepszą pracę magisterską z wiedzy o mediach "Mediastery"