Jesteś tutaj: Start Dla ciekawych Serwis informacji Serwis informacji Na Allegro znów można sprzedać nietrafione prezenty!
mat.prasowe mat.prasowe
data 27 grudzień 2017 dział Serwis informacji

Na Allegro znów można sprzedać nietrafione prezenty! Wyróżniony

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Święta, święta i po świętach… Szczęśliwi ci, którzy dostali pod choinkę dokładnie to, co chcieli, a ci nieszczęśliwi z powodu nietrafionych prezentów... od dziś mogą sprzedać je na Allegro

Serwis znów uruchomił ofertę dla wszystkich, którzy nie chcą mieć w domu niechcianych świątecznych podarunków. Oferta przygotowana przez serwis aukcyjny Allegro „Sprzedaj nietrafione prezenty" obowiązuje od środy 27 grudnia. Będzie można wystawić produkty za darmo i sprzedać bez prowizji. Serwis zachęca do korzystania z promocji hasłem: „Sprzedaj nietrafiony prezent, a za uzyskaną kwotę spraw sobie wymarzony prezent!".

Akcja zakłada brak opłaty za wystawianie i brak prowizji od sprzedaży, jeśli ta nastąpi w okresie promocji to jest do 31 stycznia 2018 roku. Oferta jest ważna dla wszystkich użytkowników Allegro ze zwykłym kontem (bez statusu „firma"), którzy w okresie 1 I - 26 XII 2017 kupili choć jeden przedmiot oraz nie wystawili na sprzedaż więcej niż 25 ofert.

W grudniu 2016 roku na Allegro wystawiono ponad milion nietrafionych prezentów. W obecnym sezonie może być ich znacznie więcej. 

źródło: allegro

 

Czytany 476 razy

Krajowa Izba Producentów Audiowizualnych Stowarzyszenie Filmowców Polskich Polska Izba Książki Legalna Kultura Stowarzyszenie Autorów i Wydawców Copyright Polska

Jesteś tutaj: Start Dla ciekawych Serwis informacji Serwis informacji Na Allegro znów można sprzedać nietrafione prezenty!