Jesteś tutaj: Start Dla ciekawych Serwis informacji Serwis informacji Szkolenie i konsultacje podatkowe dla wydawców prasy
materiały prasowe materiały prasowe
data 12 styczeń 2018 dział Serwis informacji

Szkolenie i konsultacje podatkowe dla wydawców prasy Wyróżniony

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Izba Wydawców Prasy, jak co roku, organizuje w dniu 2 lutego 2018 r. spotkanie szkoleniowo-konsultacyjne dla pracowników wydawnictw na temat zmian w przepisach podatkowych. Szkolenie przeznaczone jest przede wszystkim dla pracowników działów finansowych oraz działów marketingu.

Zajęcia poprowadzą mec. Janina Fornalik oraz mec. Tomasz Michalik z kancelarii prawnej MDDP

Program szkolenia przewiduje omówienie m.in. następujących kwestii:

1. Zmiany w VAT w 2018 r.

3. Zmiany w CIT w 2018 r.

4. Zmiany w PIT/ZUS

5. Pozostałe zmiany

6. Pytania i dyskusja

Zakres zmian w przepisach jest w tym roku szeroki, szczegółowy program został więc przesłany do wydawców, jest także dostępny na stronie IWP wraz z formularzem zgłoszenia.

Szkolenie jest jednodniowe, odbędzie się w Centrum Prasowym „Foksal”, ul. Foksal 3/5 w dniu 2 lutego (piątek) 2018 r., w godzinach 10–16 (w tym przerwa na posiłek).

Liczba uczestników jest ograniczona, obowiązuje więc kolejność zgłoszeń.

Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do zmiany terminu lub odwołania szkolenia.

Zgłoszenia na załączonym formularzu należy przesyłać w terminie do 26 stycznia 2018 r. do biura IWP emailem (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.) lub faksem (22 827-87-18) lub pocztą na adres Izby Wydawców Prasy: ul. Foksal 3/5 00-366 Warszawa, tel. 22 828-59-30.

Uczestników szkolenia proszeni są o nadsyłanie do pytań pod adresem prowadzącego i zgłaszanie problemów do omówienia na spotkaniu.

Program szkolenia i formularz zgłoszeniowy do pobrania na stronie:

https://www.iwp.pl/aktualnosci_show.php?id_aktualnosc=698

żródło: IWP

 

Czytany 797 razy

Krajowa Izba Producentów Audiowizualnych Stowarzyszenie Filmowców Polskich Polska Izba Książki Legalna Kultura Stowarzyszenie Autorów i Wydawców Copyright Polska

Jesteś tutaj: Start Dla ciekawych Serwis informacji Serwis informacji Szkolenie i konsultacje podatkowe dla wydawców prasy