Jesteś tutaj: Start Dla wszystkich

W tym dziale:

Akcja Polska

Akcja Polska

Stwórz z nami film, w którym pojawiać się będzie tylko jedno słowo: POLSKA, ale na tysiące sposobów. Napisz „Polska” na piasku, pod wodą lub na betonie; z klocków lub z patyków, cokolwiek wymyślisz. Wyślij zdjęcie, grafikę, film lub animację. Wspólnie wykreujemy Polskę na nowo!

Zobacz artykuły...
Facebook

Facebook

Kreatywna Polska w serwisie społecznościowym Facebook. Największy serwis social media na świecie to jedna z dróg informowania o naszych działaniach i idei. Na Facebooku działa strona społeczności Kreatywnej Polski oraz strona stowarzyszenia Kreatywna Polska. Zapraszamy do subskrybowania i polubienia tych profili.

Zobacz artykuły...
Twitter

Twitter

Kreatywna Polska w serwisie społecznościowym Twitter. Śledź informacje z naszego mikrobloga przez telefon komórkowy lub tablet. Kreatywnie komentuj nasze tweety przez wiadomości SMS lub inne zewnętrzne aplikacje.
Do wykorzystania masz 140 znaków.

Zobacz artykuły...
Vimeo

Vimeo

Kreatywna Polska w serwisie Vimeo. Vimeo to przyjazna twórcom alternatywa YouTube. Na Vimeo użytkownicy zamieszczają autorskie, artystyczne produkcje wideo. Zapraszamy do subskrybowania naszego kanału.


Zobacz artykuły...
Flickr

Flickr

Kreatywna Polska w serwisie społecznościowym Flickr. Flickr to jeden z najpopularniejszych serwisów zdjęciowych na świecie. Autorzy i prawa do zdjęć (credit) są każdorazowo podawane przy poszczególnych publikacjach.

Zobacz artykuły...
Źródła kultury online

Źródła kultury online

Cyfrowe kolekcje, wypożyczalnie, czytelnie i biblioteki otwarte przez cały rok 24 godziny na dobę. Wszystkie interesujące adresy w jednym miejscu. W serwisie Kreatywna Polska zbieramy je nie tylko dla Ciebie. Ty też możesz się podzielić swoimi ulubionymi adresami.

Zobacz artykuły...

Krajowa Izba Producentów Audiowizualnych Stowarzyszenie Filmowców Polskich Polska Izba Książki Legalna Kultura Stowarzyszenie Autorów i Wydawców Copyright Polska

Jesteś tutaj: Start Dla wszystkich