FOTOGRAFIE Polska Agencja Prasowa

Serwis fotograficzny stworzony przy agencji oferującej informacje o wydarzeniach politycznych, kulturalnych i społecznych w kraju i na świecie. Stale powiększające się zasoby podzielono na dwie podstawowe kategorie: ogólnodostępna BAZA ZDJĘĆ zawierająca ponad 7 milionów fotografii aktualne i archiwalne – www.fotobaza.pap.pl) oraz Codzienny Serwis Fotograficzny zawierający klatki z bieżących wydarzeń (fotoserwis.pap.pl), przeznaczony dla zalogowanych użytkowników, tworzony wspólnie z agencjami zagranicznymi (m.in. EPA, BELGA, KEYSTONE). Poza tym w ofercie są fotografie pogrupowane w sekcje zdjęcia tygodnia, strefa gwiazd czy ludzie – sesje (agencja oferuje również wykonywanie biznesowych sesji portretowych).

Dodatkowym  atutem agencji jest jej współpraca z Telewizją Polską. Owocuje ona po pierwsze dokumentacją bieżących wydarzeń w TVP – fotografowie PAP uczestniczą w nagrywaniu popularnych programów, seriali czy gal. Po drugie w serwisie znaleźć można kilkadziesiąt tysięcy związanych z życiem telewizji zdjęć archiwalnych.

Zasoby można przeglądać samodzielnie lub poprosić o fotoedytorów agencji o wybranie propozycji. W celu zakupu należy skontaktować się z Zespołem Obsługi Klienta.

Strona: www.foto.pap.pl

© JAWI, Kreatywnapolska.pl, 2013

Czytany 1483 razy

Krajowa Izba Producentów Audiowizualnych Stowarzyszenie Filmowców Polskich Polska Izba Książki Legalna Kultura Stowarzyszenie Autorów i Wydawców Copyright Polska

Jesteś tutaj: Start Źródła kultury on-line fotografia FOTOGRAFIE Polska Agencja Prasowa