BE&W Agencja Fotograficzna

Agencja o zasięgu światowym, posiadająca swoje biuro w Polsce. W ofercie ma fotografie prasowe (70 proc. zasobów) i ilustracyjne (30 proc. zasobów). Wśród fotografii prasowych znajdziemy nie tylko zapisy wydarzeń politycznych, społecznych, sportowych i kulturalnych, ale też sesje modowe i zdjęcia z pokazów kolekcji, kadry filmowe, reportaże oraz zdjęcia historyczne.

Ciekawostką są ekskluzywne materiały z prasy francuskiej i włoskiej. Zdjęcia ilustracyjne  to m.in. ludzie i styl życia, biznes, natura, nauka i medycyna, przemysł i technologie oraz sztuka i architektura.  Serwis podzielony jest na sekcje „Wydarzenia Polska”, „Wydarzenia świat”, „Prasowe”, „Historia/Sztuka”, „Ilustracyjne” oraz „Zdjęcia reklamowe”.

W banku BE&W są zdjęcia licencjonowane oraz Royalty Free, czyli z wolnymi prawami autorskimi, których wykorzystanie wymaga jednorazowej zapłaty za licencję dającą prawo do wielokrotnego wykorzystania fotografii bez prawa do wyłączności. Szczegółowe warunki korzystania z obu rodzajów obrazów zamieszone są na stronie.

Strona: www.bew.com.pl

© JAWI, Kreatywnapolska.pl, 2013

Czytany 1364 razy
Więcej w tej kategorii: « Reporter Agencja Gazeta »

Krajowa Izba Producentów Audiowizualnych Stowarzyszenie Filmowców Polskich Polska Izba Książki Legalna Kultura Stowarzyszenie Autorów i Wydawców Copyright Polska

Jesteś tutaj: Start Źródła kultury on-line fotografia BE&W Agencja Fotograficzna