Jesteś tutaj: Start Źródła kultury on-line gry Na przerwie.pl i Po szkole

Na przerwie.pl i Po szkole

Nazwa serwisu jednoznacznie wskazuje, że jest on przeznaczony dla uczniów i ewentualnie studentów. Działa pod patronatem Agora SA, więc po skorzystaniu z niego można łatwo przenieść się na informacyjne serwisy "Gazety Wyborczej".

Menu skonstruowane jest najwyraźniej zgodnie z oczekiwaniami grupy docelowej. Na pierwszym miejscu umieszczono w niej kilka odmian bilarda. Na drugim zabawy logiczne - niejednokrotnie wymagające znajomości języka angielskiego – polegające na rozwiązywaniu serii zagadek w celu wydostania się z jakiegoś miejsca (np. zamku). W następnej kolejności umieszczono gry „dla dziewczyn” i „dla chłopców”. Kolejne pozycje są już typowe dla tego typu serwisów. Ciekawostką jest za to pozycja „gry kultowe”. Młodzi adepci komputerowych rozrywek znajdą tu takie klasyki jak Pacman, Mario (niestety w unowocześnionej formie) czy dość monotonny graficznie, ale ekscytujący i wymagający nie lada zręczności Pong.

Intrygujące wydaje się zamieszczenie w serwisie dla młodzieży zakładki „wirtualne kasyno”, kierujące na stronę saloon.naprzerwie.pl. Pocieszeniem jest to, że już na stronie główniej widać, że to propozycja dla dorosłych i zarejestrowanych użytkowników.

Strona: www.naprzerwie.pl

© JAWI, Kreatywnapolska.pl, 2013

Czytany 2101 razy
Więcej w tej kategorii: « Gry Online Boja »

Krajowa Izba Producentów Audiowizualnych Stowarzyszenie Filmowców Polskich Polska Izba Książki Legalna Kultura Stowarzyszenie Autorów i Wydawców Copyright Polska

Jesteś tutaj: Start Źródła kultury on-line gry Na przerwie.pl i Po szkole