Jesteś tutaj: Start Źródła kultury on-line gry Boja

Boja

Serwis należący do Gruner + Jahr Polska, sygnowany tytułem miesięcznika Focus. Standardowy sposób konstrukcji serwisu kryje pewne niespodzianki. Mamy tu zatem typowy zestaw rozrywek zgrupowanych w kategoriach „przygodowe”, „zręcznościowe”, „edukacyjne” czy „strzeleckie”. Ale również „ekonomiczne” czy „medyczne”.

W pierwszej grupie znajdziemy m.in. takie gry jak Pronto Pizza, w której należy jak najszybciej obsłużyć coraz większą grupę klientów oraz Youda Camper, polegająca na założeniu i rozwijaniu własnego kempingu.

Wchodząc w drugą grupę możemy wcielić się w wirusa, który ma nadzieję jak najszybciej przenieść chorobę albo laboranta obserwującego pod mikroskopem próbkę krwi, by wyeliminować mikroorganizmy mogące zagrozić zdrowiu pacjenta. W menu są także propozycje dla dorosłych: gry erotyczne polegające na zbieraniu punktów w celu rozebrania widocznej na ekranie damy lub wcielaniu się w dominę i karaniu znalezionych w lochach mężczyzn albo nastolatka, który w sprytny sposób ma pozbawić swoją nianię odzieży.

W serwisie jest również lista użytkowników, dzięki której można wyszukać konkretnego zarejestrowanego gracza i zobaczyć jego profil.

Strona: www.gryonline.focus.pl

© JAWI, Kreatywnapolska.pl, 2013

Czytany 1310 razy

Krajowa Izba Producentów Audiowizualnych Stowarzyszenie Filmowców Polskich Polska Izba Książki Legalna Kultura Stowarzyszenie Autorów i Wydawców Copyright Polska