Jesteś tutaj: Start Źródła kultury on-line gry Onet. gry online

Onet. gry online

Rozrywkowa odsłona popularnego serwisu informacyjnego Onet.pl. Na uporządkowanej i elegancko oszczędnej graficznie stronie głównej (co jest dość rzadkie w takich serwisach) centralne miejsce zajmuje okno, w której wymieniają się zajawki szczególnie interesujących danego dnia gier. Obok widnieje standardowe menu podzielone na kategorie: strategiczne, farmerskie, akcji czy fantasy.

Pod spodem znajdziemy gry polecane, najwyżej ocenianie oraz najnowsze. Niezarejestrowany użytkownik nie może zobaczyć wiele więcej – wejście i skorzystanie z konkretnej gry wymaga założenia konta. Dostępne dla wszystkich gości gry zdarzają się sporadycznie – wyszukanie ich nastręcza więc problemów, tym bardziej, że nie są one specjalnie oznaczone. Uwagę przyciągają za to fantazyjne nazwy zakładek, które odsyłają do konkretnych grup gier. To Casino, Salon Gier, W biurze i Na wakacje.

Serwis oferuje zarówno gry przeglądarkowe (bez konieczności instalacji oprogramowania na komputerze użytkownika), jak i kategorię gier do pobrania. Oferta jest bezpłatna.

Strona: www.gryonline.onet.pl

© JAWI, Kreatywnapolska.pl, 2013

Czytany 1742 razy
Więcej w tej kategorii: « Bigpoint

Krajowa Izba Producentów Audiowizualnych Stowarzyszenie Filmowców Polskich Polska Izba Książki Legalna Kultura Stowarzyszenie Autorów i Wydawców Copyright Polska

Jesteś tutaj: Start Źródła kultury on-line gry Onet. gry online