Jesteś tutaj: Start Źródła kultury on-line książki Literatura.net.pl

Literatura.net.pl

Literatura.net.pl to wirtualny księgozbiór, w którym książki dostępne są w formie elektronicznej (do pobrania na dysk w formacie PDF). Port Wydawniczy w 2013 roku oferował ponad 1000 tytułów wydawnictw nowych i klasycznych - z kanonu literatury polskiej i powszechnej. Część pozycji dostępnych jest płatnie (w abonamencie, który umożliwia pobranie wszystkich książek ze zbiorów).

Książki z katalogu bezpłatnego (są to przede wszystkim stare pozycje) pobrać może każdy, kto ma swoje aktywne konto w serwisie. Natomiast zawartość katalogu płatnego to książki wydane przez Wydawnictwo Tower Press, aby je pobrać trzeba mieć opłacony abonament i być zarejestrowanym użytkownikiem. Abonament ważny jest przez miesiąc. W serwisie znajdziemy także alfabetyczny spis tytułów i autorów oraz dział z bieżącymi aktualnościami.

Literatura Net Pl jest spółką jawną z siedzibą w Gdańsku, natomiast strona sygnowana jest Tower Press Sp. z o.o.

Zastrzeżenia prawne: Każdy z plików jest indywidualnie oznakowany i zawiera informacje dotyczące właściciela. Abonament uprawnia Użytkownika do sporządzenia jednego wydruku każdej z książek pobranych z serwerów literatury.net.pl. Książkę pobraną ze strony Literatura.net.pl należy traktować analogicznie do programu komputerowego z licencją jednostanowiskową.

Strona: www.literatura.net.pl

© JAWI, Kreatywnapolska.pl, 2013

Czytany 1423 razy

Krajowa Izba Producentów Audiowizualnych Stowarzyszenie Filmowców Polskich Polska Izba Książki Legalna Kultura Stowarzyszenie Autorów i Wydawców Copyright Polska

Jesteś tutaj: Start Źródła kultury on-line książki Literatura.net.pl