Jesteś tutaj: Start Źródła kultury on-line książki Upoluj E-booka

Upoluj E-booka

Nie znajdziemy lepiej uporządkowanej bazy e-booków w Polsce. Oferty pochodzące od polskich księgarń internetowych są płatne i legalne a ich ceny – konkurencyjne. Twórcy serwisu wyszli naprzeciw zapotrzebowaniom rynku i utyskiwaniom właścicieli czytników na zbyt wysoką cenę e-booków względem książek papierowych. Z Upoluj E-booka można skorzystać po zalogowaniu. Po nim użytkownik rozpoczyna "śledzenie" książki. Na liście oferowanych e-booków można kliknąć w ikonkę "oczka". Następnie klikając "negocjuj cenę" mamy możliwość wstawienia swojej oferty na zakup elektronicznej książki.

Uruchomienie "śledzenia" książki spowoduje, że system porównywania cen Upoluj E-booka wygeneruje e-maila na nasz adres z promocyjną ceną pozycji, którą się interesujemy, jeśli tylko taka istnieje. Można też "śledzić" autora albo kategorię. Partnerami serwisu są m.in. Gandalf, Merlin i Cdp.pl. Rozrzut cenowy jest spory – od 14 do 79 zł. Na głównej stronie wyświetlają się kategorie, autorzy, nowości, polecane, promocje, bestsellery.

Strona: www.upolujebooka.pl

© Kreatywnapolska.pl, 2013

Czytany 1336 razy
Więcej w tej kategorii: « Wolne Lektury Audioteka »

Krajowa Izba Producentów Audiowizualnych Stowarzyszenie Filmowców Polskich Polska Izba Książki Legalna Kultura Stowarzyszenie Autorów i Wydawców Copyright Polska