Jesteś tutaj: Start Źródła kultury on-line muzyka Empik

Empik

Grupa Empik Media&Fashion – spadkobierca Klubów Międzynarodowej Prasy i Książki, instytucji działającej w Polsce od 1948 roku - idzie z duchem czasu. Na muzycznych stronach Empiku znajdziemy muzyczne mp3, które można legalnie pobrać (pobranie jest płatne). Możemy wybierać pomiędzy bestsellerami a nowościami oraz dokonać wyboru konkretnej kategorii muzycznej - od alternatywy, poprzez etno, jazz i blues, muzykę klasyczną (tu nazywaną poważną), reggae i dub po religijną. Możliwy również jest wybór albumu lub konkretnego utworu. Na stronie z mp3 zobaczymy też kategorię „O tym jest głośno” i autorską prezentację dziennikarza Teleexpressu - „Marek Sierocki przedstawia”.

Pojedyncze utwory kosztują od dwóch złotych i czterdziestu dziewięciu groszy do pięciu złotych i czterdziestu dziewięciu groszy. Ceny pobrań albumów wahają się od czterech złotych dziewięćdziesięciu dziewięciu groszy do czterdziestu siedmiu złotych i dziewięćdziesięciu dziewięciu groszy.

Strona: www.empik.com/muzyka-mp3

© Kreatywnapolska.pl, 2013

Czytany 1513 razy
Więcej w tej kategorii: « Last FM Gaude »

Krajowa Izba Producentów Audiowizualnych Stowarzyszenie Filmowców Polskich Polska Izba Książki Legalna Kultura Stowarzyszenie Autorów i Wydawców Copyright Polska