Jesteś tutaj: Start Źródła kultury on-line muzyka Muzodajnia

Muzodajnia

Ponad trzy miliony utworów ze wszystkich gatunków muzycznych – tyle oferował w 2013 roku dostępny dla wszystkich, płatny serwis muzyczny sieci komórkowej Plus. To prawdopodobnie – najtańsza muzyka w Internecie, ponieważ jedną płytę można mieć za cenę od jednej złotówki. Aby do szukanej płyty dotrzeć, trzeba najpierw wykupić abonament, którego wysokość zależy od ilości utworów. Twórcy Muzodajni chwalą się na stronie, że to „największy portal w Polsce z legalnymi mp3 na komputer i telefon”. A także – na tablet i smartfon. Muzykę na telefon o numerze krajowym można pobrać bez żadnych opłat.

Właściciele telefonów w sieci Plus mogą co miesiąc otrzymać, za niewielką opłatą, trzy rodzaje pakietów z utworami do ściągnięcia – z dwudziestoma pięcioma mp3, stoma mp3 i dwieście pięćdziesięcioma mp3. Przeglądanie stron Muzodajni i ściąganie plików jest bezpłatne. Ci, którzy korzystają z usług innego operatora telefonii komórkowej, mogą wybrać opcję „Muzodajnia dla wszystkich” - założyć konto i otrzymać na początek dziesięć mp3 za darmo.

Strona: www.muzodajnia.pl

© Kreatywnapolska.pl, 2013

Czytany 1695 razy
Więcej w tej kategorii: « Mood NuPlays »

Krajowa Izba Producentów Audiowizualnych Stowarzyszenie Filmowców Polskich Polska Izba Książki Legalna Kultura Stowarzyszenie Autorów i Wydawców Copyright Polska