Jesteś tutaj: Start Źródła kultury on-line muzyka Play the Music

Play the Music

To płatny polski portal udostępniający muzykę pochodzącą ze światowych wytwórni muzycznych – dostępny wyłącznie dla osób przebywających na terenie Polski - który wystartował ze stoma tysiącami utworów. Użytkownik może wybierać pomiędzy trzema miesięcznymi pakietami.

Ich zawartość stanowi piętnaście (za 9,84 złotych), czterdzieści pięć (za 19,68 złotych) lub siedemdziesiąt pięć (za 29,52 złotych) plików mp3 bez zabezpieczeń DRM – o jakości 256 kb/s - do pobrania na komputer, telefon, odtwarzacz mp3 i do słuchania w samochodzie (niewykorzystane pliki nie przechodzą na kolejny miesiąc). Twórcy Play the Music zapewniają, że ich ceny są bardzo korzystne. Nie ma ograniczeń w kopiowaniu plików a ich ściąganie na telefon nie skutkuje naliczaniem opłat za transmisję danych.

Aby uzyskać dostęp do utworów, należy kliknąć "pobierz", wpisać jednorazowe hasło i aktywować prenumeratę. Z serwisu mogą korzystać ci, którzy posiadają ofertę na kartę, abonament, mix lub ofertę Internetu na abonament Play Online.

Strona: www.playthemusic.pl

© Kreatywnapolska.pl, 2013

Czytany 1272 razy
Więcej w tej kategorii: « NuPlays Soho »

Krajowa Izba Producentów Audiowizualnych Stowarzyszenie Filmowców Polskich Polska Izba Książki Legalna Kultura Stowarzyszenie Autorów i Wydawców Copyright Polska

Jesteś tutaj: Start Źródła kultury on-line muzyka Play the Music